Španielsko, Andalúzia - fotogaléria, výlet okolím Costa del Sol

Autor: Peter Slavik | 12.10.2014 o 17:12 | Karma článku: 4,83 | Prečítané:  1476x

Dnes prinášam zopár fotiek, z nedávneho výjazdu na MTB biku okolím Costa del Sol. Cesta nám ubiehala po horskom chrbáte, lesných cestičkách a nakoniec aj trochu kvalitného asfaltu s minimálnou premávkou. 

Trochu sme  pojazdili aj p o stopách cyklopreteku Vuelta, na počesť ktorého bol postavený aj pomník v dojazde jednej z etáp.  Tak sme sa pri ňom nezabudli odfotiť. Výjazdík sme ukončili dobrým obedom v miestnom bare. Španieli väčšinou jedia naraz a veľa. Nerozdeľujú si stravu na menšie časti a nejedia viac krát za deň ( klasika raňajky, obed, večera ). Takže dobre sa najesť po náročnej trase bol prvoradý plán, keďže v bruchu už bola riadna diera. Takže môj hlad bol nekonečný a keď sme zastali na konci najesť sa, už som od hladu ani "nevidel ". Typický obed sa skladá z viacerých chodov. " Štarter ", nejaké tapas ku pivku. Potom príde 1 chod jedla a za ním 2 chod jedla, nakoniec koláčik. Keďže som bol hladný ako vlk, tak na začiatku som nemal žiadne obavy o tom, že by som toto všetko nezjedol.  Keď však čašníčka začala nosiť taniere s porciami, ktoré by v pohode stačili pre dvoch, tak ma začali trochu napĺňať obavy či som to neprehnal s objednávkou. Ale bol to klasický španielsky chod tak čo už.

 Nakoniec som to "dotlačil ", ale mal som dosť. Takže nabudúce viem, že mi stačí klasický 1 chod. Najväčšie prekvapenie nastalo pri platbe. Cena za túto doslova "žranicu " bola viac ako prívetíva a poviem Vám, že na Slovensku by som za také peniaze dostal 1 chod + pivko. No čo, iný kraj iný mrav.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Kto dal policajtom indície o uplácaní poslancov z Gorily?

O úplatkoch pred policajtmi rozhovorila pravdepodobne Zuzana Martináková, ale iba mimo záznam. Na oficiálnom výsluchu podozrenia nepotvrdila.

TECH

Štyri tipy ako míňať menej dát na iPhonoch

Ak vždy príliš skoro prečerpáte mesačný limit dát, vyskúšajte niektorú z týchto rád.


Už ste čítali?